LEDVANCE LED CLASSIC B P 4W 840 Clear E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic candle shape. Product features: Professional LED lamps for line voltage. Beam angle: up to 300°. Lifetime: up to 15,000 h. Lamp made of glass. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Product benefits: Lamps with innovative LED “filament” technology. Design, dimensions, luminous flux comparable to an incandescent or halogen lamp. No UV and near-IR radiation in the light beam. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Lower thermal output (compared with the standard reference product). Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC B P 4W 840 Clear E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 4W E14 LED-lambid 4000K E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
523193 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 117 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 100 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | B10.5 |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.