LEDVANCE HIGH BAY COMPACT BRACKETS 166W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Mounting accessory for HIGHBAY COMPACT luminaires. Product features: Brackets made of black steel. Adjustable swivel angle: ±60°.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HIGH BAY COMPACT BRACKETS 166W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
7326 9098 00 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 123 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 190 mm |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.