LEDVANCE Essentials Floodlights Sensor 10W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Essential Floodlights with Sensor for basic user purposes. Product features: Type of protection, luminaire head and housing: IP65, Type of protection, Sensor: up to IP65. Adjustable light angle. Product benefits: IP65 protection is suitable for outdoor application (for sensor types 100W, 150W, 200W: IP44, the protection against splash water). White satin-frosted diffuser for uniform glare-free light. Demand based lighting and energy saving thanks to motion and daylight sensor. Areas of application: Outdoor. Building facades. Equipment / Accessories: Connection cable included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Essentials Floodlights Sensor 10W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seinale paigaldatavad lambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1229371 |
| Laius | 33 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 132 mm |
| Kõrgus/sügavus | 83 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 750 lm |
| Valgusti tõhusus | 75 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.