LEDVANCE DoorLED Solar 4000K Silver
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Off-grid outdoor solar luminaires. Product features: Solar powered outdoor LED luminaire. Battery charging via solar panel. Battery technology: lithium-ion. Battery charging time minimum 7h depending on product positioning and sun light exposure. Type of protection: IP44. Product benefits: Demand based lighting and energy saving thanks to motion and daylight sensor. Independent of power supply due to battery technology. Energy-efficient thanks to LED technology. Areas of application: Outdoor. Areas where no power supply is available. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DoorLED Solar 4000K Silver |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 110 mm |
| Kere värvus | Hõbedane |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 192 mm |
| Kõrgus/sügavus | 30 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 3 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 3 W |
| Efektiivne valgusvoog | 320 lm |
| Valgusti tõhusus | 107 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.