LEDVANCE Door LED Down 4000K Silver
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Mobile luminaire for entrance areas, light outlet down. Product features: Integrated light and motion sensor. Available in two housing colors. Type of protection: IP54. Product benefits: Attractive and functional design. Economical operation due to low power consumption. Easy and quick installation. Accessories for flexible mounting options included. Areas of application: For a very large range of uses. Indoor and outdoor. Entrance lighting. Corridors. Patios, balconies.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Door LED Down 4000K Silver |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 4231 00 |
| Leveys | 92.4 mm |
| Kere värvus | Hõbedane |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pituus | 102.5 mm |
| Kõrgus/sügavus | 36.5 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimellisjännite | 4-5 V |
| Suojausaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 0.95 W |
| Efektiivne valgusvoog | 40 lm |
| Valgusti tõhusus | 42 lm/W |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.