LEDVANCE DECOR SPOT PLUTO WHITE 3 Spot
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Ceiling mounted luminaires made with mixed materials with adjustable spotlights. Product features: Luminaire family features four versions with up to 4 spot heads. Housing material: metal and wood. On/off switch on 1-head version for easy operation. Adjustable heads. Product benefits: High-quality housing with matt white or matt black surface. Easy mounting. Areas of application: Indoor applications. Corridors, entrance areas, stairwells, living rooms, basements. Kitchens, workspaces. Ceiling and wall surface mounting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR SPOT PLUTO WHITE 3 Spot |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 90 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 498 mm |
| Kõrgus/sügavus | 108 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 14.4 W |
| Efektiivne valgusvoog | 960 lm |
| Valgusti tõhusus | 67 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.