LEDVANCE DECOR SPOT JUPITER 2 Spot
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Ceiling mounted luminaires with adjustable spotlights. Product features: Luminaire family features five versions with up to 4 spot heads. On/off switch on 1-head version for easy operation. Adjustable heads. Product benefits: High-quality look and feel. Easy mounting. Areas of application: Indoor applications. Corridors, entrance areas, stairwells, living rooms, basements. Kitchens, workspaces. Ceiling and wall surface mounting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | DECOR SPOT JUPITER 2 Spot |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 1190 00 |
| Leveys | 83 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pituus | 300 mm |
| Kõrgus/sügavus | 150 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 11.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 410 lm |
| Valgusti tõhusus | 36 lm/W |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.