HENSEL Stepped glands for Mi FP 82, IP 54, Ø 30-72 mm
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Stepped grommet for cable entry with sealing range Ø 30-72 mm. To retrofit a Mi cable insertion.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Stepped grommet IP 65, for cable di. 30-72 mm (KST 82) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 9010 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Malli | Suletud |
| Tihendi ulatus | 30-72 mm |
| Nimiläbimõõt | 83 mm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.