HENSEL KWH meter window flap, IP 54
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 72 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
KWH meter window flap for tool or hand operation. Lockable with padlock. For Mi enclosure.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | KWH meter window flap, IP 54, (NZ KL 54) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002527 |
| Leveys | 190 mm |
| Korkeus | 358 mm |
| Syvyys | 23 mm |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.