HENSEL grommet for conduits EDK 16, IP 65, size M20
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 20 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Grommets for conduits for knockouts M 20 and conduit connection M 20.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Grommet IP 65, M 20, 750oC, for cond. M20, grey RAL 7035 (EDR 20) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 9010 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Malli | Suletud |
| Tihendi ulatus | 20 mm |
| Nimiläbimõõt | 20 mm |
| Sobib seina paksusele | 1.5-3.2 mm |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.