HENSEL ENYSTAR cover plate set for box walls 4
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 32 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Closing plate set without knockouts for ENYSTAR enclosure size 4. 4 x enclosure wall 2, 2 x enclosure wall 3.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Closing plate set, for ENYSTAR box, size 360 x 540 mm (FP VS 40) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002524 |
| Koos kaabli sisendiga | Ei |
| Kapi paigalduslaius | 540 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 186 mm |
| Materiaali | Muovi |
| Sobib kasutamiseks küljepaneelina | Kyllä |
| Sobib kasutamiseks tagapaneeliks | Ei |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.