HENSEL ENYSTAR Busbar box 270x360mm, busbars 250A, 5-pole
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 32 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Enclosure with door for the assembly of distribution boards up to 250 A intended to be operated by ordinary persons according to IEC 61439-3. Open enclosure walls for the assembly or as single enclosure with closing plates. All insulated and made of high-quality polycarbonate. Quick enclosure connection with connectors and integrated gaskets. Large wall openings for the wiring. Cable entry via flanges. Wall fastening directly on enclosure, via external brackets or with mounting profile rails. Busbar enclosure, without device, without terminals. With transparent door and door locking with tool operation.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Busbar box with door, with 5. busbars , 250A, size 2, IP 65, transparent door (FP 3212) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002274 |
| Leveys | 270 mm |
| Korkeus | 360 mm |
| Syvyys | 163 mm |
| Kere materjal | Muovi |
| Nimivool, relsisüsteem | 250 A |
| Kogumislatiga varustatud | Kyllä |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.