HENSEL combi climate gland, M 20 IP 66 / 67, RAL 9005
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 2 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Combi climate glands for knockouts M 20 and sealing range Ø 6-13 mm. To reduce condensation through pressure compensation. Colour: black.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Cable gland Combi IP 66/ IP 67, M 20, 960oC, sea.r. 6-13mm, black RAL 9005 (KBS 20) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Malli | Sirge |
| Keerme pikkus | 10 mm |
| Materiaali | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materiaali | Muovi |
| Kuusnurga mõõtmed | 27.2 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 6-13 mm |
| Suojausaste (IP) | IP67 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 20 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.