HENSEL busbar terminal for direct connection Cu/Alu 35-240 mm²
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 5 tk | Kaubaalus: 80 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Busbar terminal for direct connection for Cu/Alu conductors. Cu: 35-240 mm², Alu: 35-185 mm².
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Terminal for busbar conection, 35÷240mm2, for Cu+Al., for busbars 12×5 & 12x10mm (KS 240/12) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Kuljettajan suurin poikkipinta-ala | 240 mm² |
| Klambriga | 32 mm |
| Lati laius | 12 mm |
| Lati paksus | 5-10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Ei |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Kyllä |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Kyllä |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.