HENSEL busbar terminal for direct connection Cu/Alu 120-300 mm²
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Terminal for direct connection on busbars for Cu/Alu conductors, 120-300 mm².
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Terminal for busbar conection 120÷300mm2, for Cu/Alu for busbars 20×10 & 30x10mm (KS 300) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Kuljettajan suurin poikkipinta-ala | 185 mm² |
| Klambriga | 38 mm |
| Lati laius | 20-30 mm |
| Lati paksus | 10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Ei |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Kyllä |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Kyllä |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.