HENSEL busbar 12×5 mm, Cu 2,400 mm long
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Busbar 12 – 5 mm, length: 2400 mm
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | busbar 12×5 mm, Cu 2,400 mm long |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Faasilatt
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC001522 |
| Leveys | 12 mm |
| Malli | Tasapinnaline |
| Korkeus | 5 mm |
| Joustava | Ei |
| Pituus | 2400 mm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.