HENSEL bus-mounted fuse base 3-pole, 63 A, E 33 D III, diazed
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Busbar mounting, 3-pole, for DIII fuse links (=Neozed), E 33. With touch protection. For Mi enclosure with busbars.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | bus-mounted fuse base 3-pole, 63 A, E 33 D III, diazed (Mi RS 33) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
D- ja D0-süsteemi komponendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000094 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Signaalin jännite | 690 V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Suurusaste | DIII |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.