HENSEL bus-mounted fuse base 3-pole, 63 A, E 18 D0 2, neozed
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Busbar mounting 63 A, 3-pole for D02-fuse links. For assembly on busbar.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Fuse base, 1x3x63A, D02, part of ENYSTAR system (ZS RS 18) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
D- ja D0-süsteemi komponendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 1050 00 |
| ETIM | EC001644 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Signaalin jännite | 400 V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Suurusaste | D02 |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.