Fluke True-RMS-AC-stroomtang met afneembare bek
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
De Fluke 365 is een robuuste meter die perfect is voor moeilijk toegankelijke draden. De dunne en kleine bek van de 365 is afneembaar en heeft een flexibel meetsnoer, waardoor het makkelijker dan ooit is om bij moeilijk toegankelijke draden te komen en het display af te lezen.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Clamp meter Fluke 365 TRMS CAT III 600V |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC/DC |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Automaatne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.1-200 A |
| Voolu mõõteulatus, DC | 0.1-200 A |
| Klambri avamine | 18 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.