Fluke Nr.2 Philips-schroevendraaier.Gecertificeerd voor 1000 V AC&1500 V DC.
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
De geïsoleerde Philips-schroevendraaiers van Fluke bieden een ergonomische greep die zich aanpast aan de hand van de gebruiker. Dit zorgt voor minder belasting en vermoeidheid en maximaal koppel. De slagvaste greepkern van volledige lengte is bedekt met buitenmateriaal met zachte grip, een ophanggat voor extra beveiliging en een greep met anti-rolontwerp. Een dunne, geïsoleerde as geeft u toegang tot moeilijk bereikbare plekken. De geïsoleerde Philips-schroevendraaiers van Fluke zijn gecertificeerd voor 1000 V AC, 1500 V DC en zijn gemaakt van Duits CMV-staal voor buitengewone duurzaamheid.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | IPHS2 #2 Phillips screwdriver. Certified to 1000 V ac and 1500 V dc. |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Ristpeakruvikeeraja
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8205 4000 00 |
| ETIM | EC000144 |
| Malli | Sirge |
| Kruvisüsteem | Philips |
| Koko | 2 |
| Kogupikkus | 210 mm |
| Varre pikkus | 100 mm |
| Käepideme materjal | Muovi |
| Haaratsi ehitus | 2-komponentne |
| Otsiku läbimõõt | 6 mm |
| Blade material | Chrome-vanadium molybdenum (CVM) |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.