Asennuskehys, Mureva Styl, 3-osainen, vaakasuora, antrasiitti
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Tuotesarja | Mureva Stiil |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kiinnityskehys |
| Yhteensopivuus tuotevalikoiman kanssa | Mureva Stiil |
| Värin sävy | antrasiitti (RAL 7016) |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Ryhmien lukumäärä | 3 paikkaa |
| Asennussuunta | Vaakasuora |
| Käyttöolosuhteet | Sisätiloissa/ulkotiloissa |
| Materiaali | PC |
| Kiinnitystapa | Ruuvit |
| Keskusten välinen etäisyys | 71 mm |
| Pituus | 226 mm |
| Korkeus | 23 mm |
| Leveys | 84 mm |
| Ulostulon syvyys | 19 mm |
| Vastupidavus kemikaalidele ja pesuvahenditele | Kestävä alkoholille (70 %) Kestävä alkoholille (96 %) Kestävä A-maitohapolle Kestävä laimennetulle kvaternaariselle ammoniumille Kestävä laimennetulle valkaisuaineelle Kestävä laimennetulle ammoniakille Kestävä saippuavedelle Kestävä kristallinpuhdistusaineelle Kestävä vetyperoksidille 10 tilavuutta Kestävä heksaanille |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laatumerkinnät | NF AENOR |
| IP-suojausluokka | IP55 |
| IK-suojausluokka | IK08 |
| Palamista hidastava | Itsestään sammuva 650 °C, vastaa standardia IEC 60695-2-1 |
| Ympäristön käyttölämpötila | −5…40 °C |
| Säilytyksen ympäristön lämpötila | −25…55 °C |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 2,000 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 8,100 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 22,300 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 89,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 4 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 8,000 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 16,000 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 39,500 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 451,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | S04 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 24 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 30,000 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 40 000 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 60 000 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 3,517 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.