Exxact pinta-asennettava kotelo kaksoispistorasialle (22 mm) valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Asennusrasia |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Pinta |
| Ryhmien lukumäärä | 1,5-osainen |
| väri | valkoinen (RAL 9003) |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Määrä per sarja | Sarja 10 kpl |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 85 mm |
| Ulostulon syvyys | 22 mm |
| Päävärin sävy | Valkoinen |
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Standardit | EN 60670-1 IEC 60884-1 |
| Tuotesertifikaatit | FIMKO NEMKO SEMKO CE |
| IP-suojausluokka | IP21 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 3,200 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 8,600 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 10 000 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 46,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 10 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 11,200 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 25,600 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 17,900 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 586,000 g |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.