Ovi, Volta, pinta-asennettava, 3 riviä, teräslevy
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Ovi, Volta, pinta-asennettava, 3 riviä, teräslevy |
| Tuotemerkki | Hager |
| Kategoriat |
Asennuskomponentit |
| Alkuperämaa | CN |
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 9095 00 |
| Leveys | 348 mm |
| Korkeus | 495 mm |
| Syvyys | 36 mm |
| Materiaali | Teras |
| Suojausaste (IP) | IP30 |
Pakend: 1 | Kaubaalus: 240
EAN: 3250616410633
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.