CX3 CT 230V 2F 25A
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CX3 CT 230V 2F 25A |
| Tuotemerkki | Legrand |
| Kategoriat |
Asennustarvikkeet ja -osat |
| Alkuperämaa | TR |
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 2010 00 |
| Tunnus-talitluspinge | 250 V |
| Juhtimispinge liik | AC |
| Talitluspinge liik | AC |
| Suojausaste (IP) | IP2X |
| Tunnus-talitlusvool | 25 A |
| Tunnusjuhtpinge | 195-253 V |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 3000
Minimaalne tellimuse kogus: 10
EAN: 3245064125239
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.