Cover frame, Exxact Combi, 5 gangs, white
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Esteettinen nimi | Combi |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kehys |
| Ryhmien lukumäärä | 5 pistettä |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9003) |
| Määrä per sarja | Komplekt 2 tk |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Pind Upotettava |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Standardit | IEC 60884-1 EN 60669-1 |
| Tuotesertifikaatit | FIMKO CE |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| Korkeus | 371 mm |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| Leveys | 87 mm |
| Syvyys | 11,6 mm |
| IK-suojausluokka | IK03 |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 1,500 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 9,900 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 37,400 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 100,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | CAR |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 10 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 12,400 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 29,400 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 40,400 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 1,616 kg |
| Pakkauksen tyyppi 3 | P12 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 640 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 80,000 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 107,000 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 120,000 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 125,501 kg |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.