2 Pistorasia, New Unica, mekanismi, 2P + E, 16A, Schuko, suojalaitteella, kiiltävä, käsittelemätön, vihreä
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | New Unica |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Pistorasia-lähtö |
| Laitteen esitystapa | Mekanismi |
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Pistorasioiden lukumäärä | 2 |
| Ulostulon napojen konfiguraatio | 2P + E |
| Ulostulon standardi | CEE 7/3 |
| Ulostulon standardipoikkeama | Schuko |
| Ulostulostandardin kuvaus | Sivuttaismaadoitus |
| Maadoituskaapelin asento | 45° maadoituskoskettimella |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen käyttötarkoitus | Virtalähde |
| Kannen tyyppi | Lapsisuojattu |
| [Ue] nimellisjännite | 250 V |
| Verkon tyyppi | AC |
| Verkon taajuus | 50/60 Hz |
| Moduulien lukumäärä | 4 moduulia |
| Kiinnitystapa | Kiinnitettävä |
| Värin sävy | vihreä |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet IPT (Isolates Piercing Terminal) |
| Kaapelin poikkipinta-ala | 0…2,5 mm² kaapeli(t), 2 – kaapelin jäykkyys: taipuisa 0…2,5 mm² kaapeli(t), 2 – kaapelin jäykkyys: jäykkä |
| Minimikuormitusvastus | 100 toimintoa 1,25 In ja 1,1 Un , cos phi = 0,6 |
| Sähköinen kestävyys | 10000 sykliä , cos phi = 0,8 |
| Eristysvastus | > 5 MOhm jännitteellä 500 V |
| Dielektrinen lujuus | 2000 V |
| Materiaali | PC: mekanismin kansi |
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| Määrä per sarja | sarja 1 DIY-pakkaus |
| Standardit | IEC 60884-1 UNE 20315-1-1 UNE 20315-1-2 DIN VDE 0620-1 |
| Tuotesertifikaatit | AENOR EAC |
| Asennussyvyys | 31,1 mm |
| Syvyys | 40,4 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Nettopaino | 0,077 kg |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| Kestävyys kemikaaleille | Kestävä alkoholille (70 %) Kestävä alkoholille (96 %) Kestävä A-maitohapolle Kestävä laimennetulle kvaternaariselle ammoniumille Kestävä laimennetulle valkaisuaineelle Kestävä laimennetulle ammoniakille Kestävä saippuavedelle Kestävä kristallinpuhdistusaineelle Kestävä vetyperoksidille 10 tilavuutta Kestävä heksaanille |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Ympäristön käyttölämpötila | −5…35 °C |
| Säilytyksen ympäristön lämpötila | −5…50 °C |
| IK-suojausluokka | IK04 |
| IP-suojausluokka | IP21D |
| Ympäristöominaisuudet | Asetoni Valkaisuaine UV-säteilynkestävä Bensiini Öljy Alkoholi Ikkunanpesuneste Nestesaippua |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 4,1 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 9 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 4,5 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 78 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 10 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 8 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 22,4 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 27,8 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 924 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | S04 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 90 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 30 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 40 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 60 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 9,12 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.