S&P PBT/4-450/32
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PBT/4-450/32 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Õhuringlusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011012 |
| Värvus | Must |
| Laius | 650 mm |
| Mudel | Põrand |
| Sügavus | 560 mm |
| Kokkupandav | No |
| Pöörduvad | Yes |
| Võimsustarve | 0.5 kW |
| Pöörlemiskiirus | 1290 1/min |
| Materjal | Töödeldud teras |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Sobib riputi pikkus | 0 mm |
| Kõrgus | 925 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Ühenduspinge | 400 V |
| Termokaitsega | Yes |
| Sobib seinale paigaldamiseks | No |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 6700 m³/h |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Tiiviku läbimõõt | 450 mm |
| Sätte juhtimisega | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.