S&P CBM-15/15 2200 6PT C K IP55 F
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CBM-15/15 2200 6PT C K IP55 F |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Nimivool | 5.1 A |
| Laius | 473 mm |
| Kõrgus | 625 mm |
| Sügavus | 538 mm |
| Kere materjal | Teras |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Termokaitsega | Yes |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 40 °C |
| Ühendatav toitepinge | 3 x 400 V |
| Ülekandega ajam | No |
| Tiiviku materjal | Teras |
| Kere pinnakaitse | Sendzimir protsessiga tsingitud |
| Tiiviku pinnakaitse | Sendzimir protsessiga tsingitud |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav | Sagedus |
| Tagasitõmbe sulgur | Puudub |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 1000, 6 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) | 8000 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | No |
| Tiiviku mudel | Ette painutatud |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.