S&P CVAB/4-2000/315 N D 0,17KW (230V) 50HZ N8
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CVAB/4-2000/315 N D 0,17KW (230V) 50HZ N8 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC011534 |
| Laius | 500 mm |
| Võimsustarve | 0.169 kW |
| Ühendus | Otsa kork, panus |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Termokaitsega | Yes |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1977.36 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1498.24 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 187 m³/h |
| Rõhk 2 | 125 Pa |
| Rõhk 3 | 300 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Õhu suurim temperatuur | 60 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Kahekiiruseline mootor | Yes |
| Kanali läbimõõt imemispoolel | 315 mm |
| Kanali läbimõõt väljalaske poolel | 315 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.