S&P Wandaxiaalventilatoren, HDT/4-560 EXDIIBT4 (230/400V50HZ)D VE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wandaxiaalventilatoren, HDT/4-560 EXDIIBT4 (230/400V50HZ)D VE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Plahvatuskindlad tööstusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC001342 |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Temperatuuriklass (direktiivi 94/9/EC järgi) | T4 |
| Device group (in accordance with directive 94/9/EC) | II |
| Paigalduskoht | Sein |
| Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas | ATEX 1 -gaasi plahvatuskaitse, Cat. 2G |
| Nimipinge | 400 V |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Keskmine temperatuur | 25 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 560 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 13700 m³/h |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.