S&P SABIK 350 R8
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SABIK 350 R8 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Eluruumide soojustagastusseadmed
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC011285 |
| Laius | 700 mm |
| Kõrgus | 1046 mm |
| Sügavus | 603 mm |
| Seinale paigaldatav | Yes |
| Kere materjal | Kaetud teras |
| Tugiprotokoll MODBUS | Yes |
| Termokaitsega | Yes |
| With internal carbon dioxide (CO2) sensor | Yes |
| Suitable for (extra) carbon dioxide (CO2) sensor | Yes |
| With internal humidity (RH) sensor | Yes |
| Suitable for (extra) humidity (RH) sensor | Yes |
| With wired control unit | Yes |
| Suitable for wired control unit | Yes |
| With zone controller | Yes |
| Suitable for zone controller | Yes |
| With constant volume flow control | Yes |
| Pideva rõhureguleerimisega | Yes |
| Max. air volume at 100 Pa | 372.489 m³/h |
| Max. air volume at 150 Pa | 345.899 m³/h |
| Max. air volume at 200 Pa | 319.899 m³/h |
| Max. air volume at 250 Pa | 292.115 m³/h |
| Max. air volume at 300 Pa | 265.115 m³/h |
| Vasak/parem suund pööratav | Yes |
| Kiiruse juhtimise liik | Muul viisil |
| Sobib lakke paigaldamiseks | No |
| Koos kütteelemendiga | Yes |
| Koos möödavooluga | No |
| Kanali nimiläbimõõt | 150 mm |
| Sobib juhtmevabaks kaugjuhtimiseks | No |
| Digitaalse ekraaniga | No |
| Soojuslik kasutegur vastavalt EPN standardile | 85 % |
| Elupiirkonna ühendus, all | No |
| Elupiirkonna ühendus, vasakul küljel | No |
| Elupiirkonna ühendus, paremal küljel | No |
| Elupiirkonna ühendus, ülal | Yes |
| Katuse üphendus, küljel | No |
| Katuse üphendus, ülal | No |
| Sobib keskkütte boileri ühenduseks | No |
| Põranda paigaldus | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.