HENSEL ENYSTAR Closing plate for box walls 2 (270 mm)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 800 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Closing plate without knockouts for ENYSTAR enclosure walls 270 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Closing plate – ENYSTAR, 270 mm, without knockouts, (FP VP 27) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002524 |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Kapi paigalduslaius | 270 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 186 mm |
| Materjal | Plast |
| Sobib kasutamiseks küljepaneelina | Yes |
| Sobib kasutamiseks tagapaneeliks | No |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.