HENSEL busbar terminal for direct connection 150-150 sq. mm, Cu
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Terminals for direct connection on busbars for copper conductors, 35-150 mm².
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal for busbar conection, 35-150mm2, for Cu, for busbars 12x10mm (KS 150) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 150 mm² |
| Klambriga | 34 mm |
| Lati laius | 12 mm |
| Lati paksus | 5-10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.