Fluke Nr.2 Philips-schroevendraaier.Gecertificeerd voor 1000 V AC&1500 V DC.
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
De geïsoleerde Philips-schroevendraaiers van Fluke bieden een ergonomische greep die zich aanpast aan de hand van de gebruiker. Dit zorgt voor minder belasting en vermoeidheid en maximaal koppel. De slagvaste greepkern van volledige lengte is bedekt met buitenmateriaal met zachte grip, een ophanggat voor extra beveiliging en een greep met anti-rolontwerp. Een dunne, geïsoleerde as geeft u toegang tot moeilijk bereikbare plekken. De geïsoleerde Philips-schroevendraaiers van Fluke zijn gecertificeerd voor 1000 V AC, 1500 V DC en zijn gemaakt van Duits CMV-staal voor buitengewone duurzaamheid.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | IPHS2 #2 Phillips screwdriver. Certified to 1000 V ac and 1500 V dc. |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Ristpeakruvikeeraja
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8205 4000 00 |
| ETIM | EC000144 |
| Mudel | Sirge |
| Kruvisüsteem | Philips |
| Suurus | 2 |
| Kogupikkus | 210 mm |
| Varre pikkus | 100 mm |
| Käepideme materjal | Plast |
| Haaratsi ehitus | 2-komponentne |
| Otsiku läbimõõt | 6 mm |
| Blade material | Chrome-vanadium molybdenum (CVM) |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.