LEDVANCE LEDVANCE CONNECTED SENSOR HIGH BAY HB
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Sensor for LED TUBE Connected TUBE. Product features: Wireless smart PIR motion sensor. Mounting height: 4…14 m. Two step dimming: 20 % and 100 % light output. Network protocol: ZigBee 3.0 (2.4 GHz mesh network). Connected tube can be only operated with Connected sensor. Product benefits: Multiple sensors can be networked. Control of compatible products without Internet connection or smart devices. Easy to install and use. Areas of application: For indoor use only (IP54). Parking lots, warehouses, production areas, stairways. Passive infra red sensor for ambient temperatures between -20 and +50 °C. Industry.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDVANCE CONNECTED SENSOR HIGH BAY HB |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Lülitid Motion & Presence Sensors
|
| Päritoluriik* | RO |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 5080 00 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Liikumisandur |
| Halogeenivaba | Yes |
| Läbilöögikaitsega | Yes |
| Trepikoja järelevalve | Yes |
| Sobib traadita edastuseks | Yes |
| Materjal | Duroplast |
| Suurim edastusulatus otsesuunas | 30 m |
| Suurim edastusulatus külgedel | 30 m |
| Materjal | Plast |
| Reaktsioonitundlikkuse seadistamisega | No |
| Hämardusfunktsiooni ja hämardi põhielemendiga | No |
| Tuvastatav läbimõõt põrandal | 2.5 m |
| HVAC-juhtimisega | No |
| Püsivalgustuse juhtimine | No |
| Paigalduskõrgus | 4 m |
| RAL-number (akin) | 9003 |
| Õpetamisfunktsioon helendusreaktsioonile | Yes |
| Võrguühendus | Yes |
| Talitlusmooduse lüliti | No |
| Loomade tsooniga | No |
| Horisontaalne tuvastusnurk | 360 ° |
| Vähim sisselülitusaeg | 15 s |
| Suurim koormustsükkel | 10 min |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP54 |
| Seadistatav helendusreaktsioon | Yes |
| Iseõppiva väljalülitusviivitusega | No |
| Orientatsioonivalgustusega | No |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Combination movement sensor/push button switch | No |
Pakend: 1 | Karp: 27
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.