LEDVANCE Decor Perchero Wood
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Decorative luminaires with hanger and light. Product features: Possibility to hang up the clothing. Wall Luminaire. 3000 K. Housing material: metal. Product benefits: Elegant design. Soft light thanks to indirect light distribution. Areas of application: Bedrooms. Entrance areas. Offices. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Decor Perchero Wood |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 50 mm |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 800 mm |
| Kõrgus/sügavus | 200 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 80 lm |
| Valgusti tõhusus | 13 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.