LEDVANCE LEDstixx® 6500 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Little helpers. Product features: Modern luminaire. High-quality aluminum casing. Product benefits: Very compact LED luminaire. Areas of application: Sideboards. Flower arrangements. Practical adhesive surface or drill holes. Horizontal or vertical alignment on walls or objects.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDstixx® 6500 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 16.2 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 222 mm |
| Kõrgus/sügavus | 22 mm |
| Nimipinge | 4-5 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 0.6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 25 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.