LEDVANCE HIGHBAY BLADE 23W 840 E27 BK LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HIGHBAY BLADE 23W 840 E27 BK LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 231 mm |
| Valgusefektiivsus | 102 lm/W |
| Pikkus | 231 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 23 W |
| Valgusvoog | 2350 lm |
| Beam angle | 100 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.