LEDVANCE SURFACE BULKHEAD RING 300 BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Attachable cover ring (IK10). Product features: Cover ring for Surface Bulkhead. Available for 250 mm and 300 mm Bulkhead version. Available in black and white color. Impact resistance: IK10. Equipment / Accessories: Anti-theft screw included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SURFACE BULKHEAD RING 300 BK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Värvus | Must |
| Laius | 308 mm |
| Lisatarviku liik | Kate |
| Läbimõõt | 308 mm |
| Pikkus | 308 mm |
| Kõrgus/sügavus | 57 mm |
| Materjal | Plast |
| Katte liik | Puudub |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Valguse hajutaja | Puudub |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.