LEDVANCE ECO CLASS PANEL 600 40 W/4000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Square recessed panel luminaires, 600 x 600 mm. Product features: Lifetime (L70/B50): up to 50,000 h (at 25 °C). Extruded aluminum housing. Polystyrene diffuser. Product benefits: Low flicker light thanks to special electronic control gear. Energy savings thanks to system efficacy of up to 90 lm/W. Fast ceiling integration thanks to easy installation system. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Corridors. Offices. Conference rooms. Foyers. Reception areas. Elevators. Suitable for recessed ceiling systems with grid size of 600 x 600 mm. Equipment / Accessories: Accessories for several mounting options available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ECO CLASS PANEL 600 40 W/4000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laele paigaldatavad valgustid Sisseehitatud paigalduslambid LED Paneelid 60×60
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 595 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 595 mm |
| Kõrgus/sügavus | 8.2 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3400 lm |
| Valgusti tõhusus | 85 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5 | Kaubaalus: 60
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.