LEDVANCE SMART+ Planon Frameless TW 300mm TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Frameless panel luminaires with WiFi technology. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Dimmable. Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Adjustable color temperature via Tunable White: 3,000…6,500 K. Network protocol: WiFi. Product benefits: Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Equipment / Accessories: Mounting bracket included. Mounting screws and dowels included. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ Planon Frameless TW 300mm TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 65 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1700 lm |
| Valgusti tõhusus | 85 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.