LEDVANCE Smart+ Modern Lantern Multicolor 90cm Multicolor
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Outdoor lantern with Bluetooth technology. Product features: Available as wall and bollard luminaires. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 6.0 or iOS 11.0). RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Adjustable color temperature via Tunable White: 2,000…6,500 K. Dimmable. Diffuser made of clear polycarbonate. Network protocol: Bluetooth. For full functionality with control via Apple Home App connection to Apple TV (with tvOS 10 or later) or iPad (with iOS 10 or later) required. Product benefits: Easy to install and use. Colorful garden lighting with smart and intelligent control options. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Combines the functionality of general lighting and mood lighting. Areas of application: Outdoor use (IP44). Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART + App Android smartphone (with Android 6.0 and later) required. For control via Apple Home App iPhone (with iOS 10 or later), iPad (with iOS 10 or later) , Apple TV (with tvOS 10 or later) or Apple Watch (with watchOS 2 or later) required. Power supply included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Smart+ Modern Lantern Multicolor 90cm Multicolor |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 110 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 900 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 650 lm |
| Valgusti tõhusus | 52 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 2
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.