LEDVANCE PANEL PERFORMANCE 625 DALI 36 W 3000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Square recessed panel luminaires, tool-free installation, for 625 x 625 mm ceiling system with DALI-2 IoT technology. Product features: IoT-ready luminaire with DALI-2 technology. Extruded aluminum frame. Polystyrene diffuser. 3-pole terminal block, cable cross section up to 3 x 2.5 mm² (25 W and 30 W versions). 5-pole terminal block, cable cross section up to 5 x 2.5 mm² (36 W versions and DALI types). Lifetime (L80/B10): up to 60,000 h (at 25 °C). Product benefits: Suitable luminaire for VIVARES and other DALI-2 Light Management Systems. Tool-free electrical connection due to push button connector. Through-wiring possible with included connector box. Energy savings thanks to high system efficacy: up to 120 lm/W. Comfortable light and high color consistency. External driver for extended flexibility and easy installation. Low flicker light thanks to special electronic control gear. 5 years guarantee. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Offices, conference rooms. Reception areas, foyers, corridors, elevators. Suitable for recessed ceiling systems with grid size of 625 x 625 mm. Equipment / Accessories: Accessories for several mounting options available. Connector box with 3-pole or 5-pole terminal included. Security brackets included. External control gear included. Not suitable for use with Emergency Conversion Box.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PANEL PERFORMANCE 625 DALI 36 W 3000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laele paigaldatavad valgustid Sisseehitatud paigalduslambid LED Paneelid 62×62
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 620 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 620 mm |
| Kõrgus/sügavus | 32 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4320 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 40
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.