LEDVANCE Sun@Home Lamps A75 E27 TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Lamps with Human Centric Lighting Technology. Product features: Adjustable color temperature via Tunable White: 2,200…5,000 K. Controllable via LEDVANCE SMART+ WiFi App (with minimum Android™️ 4.4 or iOS 9.0). Controllable via Google Assistant and Amazon Alexa possible. Dimmable. Innovative Fullspectrum SunLike LEDs with CRI95. SunLike LEDs with reduced Blue Light in LED Spectrum. Innovative luminaire coating-technology fighting household germs and odors. Automated biorhythm feature. Product benefits: Enable increased concentration and efficiency. Improve overall activity level and daytime alertness. Improve sleeping rhythm and –intensity. Improve optic convenience. Enables an improved level of clean-air-safety by killing residential germs and bad odors. Easy to install and use. Contains no mercury. Areas of application: Indoor applications. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART + WiFi App, a smart phone or Tablet PC is required.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Sun@Home Lamps A75 E27 TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 12W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1230141 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 64 mm |
| Valgusefektiivsus | 87 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 120 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 12 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 180 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.