LEDVANCE Essentials Floodlights 20W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Essential Floodlights for basic user purposes. Product features: IP65 outdoor floodlight. Adjustable light angle. Product benefits: IP65 protection is suitable for outdoor application. White satin-frosted diffuser for uniform glare-free light. Areas of application: Outdoor. Building facades. Equipment / Accessories: Connection cable included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Essentials Floodlights 20W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seinale paigaldatavad lambid LEDVANCE SALE
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1229374 |
| Laius | 28 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 173 mm |
| Kõrgus/sügavus | 111 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1600 lm |
| Valgusti tõhusus | 80 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.