LEDVANCE SMART+ MULTICOLOR 30W RGB + W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Floodlights with WiFi technology. Product features: Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Dimmable. Color temperature: 3,000 K (Warm White). Network protocol: WiFi. Mounting bracket for up to 180° tilting. Type of protection: IP65. Connection via 0.5 m cable, wiring required. Product benefits: Easy and quick installation. Colorful garden lighting with smart and intelligent control options. Combines the functionality of general lighting and mood lighting. Areas of application: Building facades. Equipment / Accessories: Mounting bracket included. Mounting screws and dowels included. Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ MULTICOLOR 30W RGB + W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Raudteelaternad Seinale paigaldatavad lambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 168 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 209 mm |
| Kõrgus/sügavus | 30 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK05 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 30 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2190 lm |
| Valgusti tõhusus | 73 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 12
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.