Päring on tühi.
Sul ei ole veel ühtegi toodet päringusse lisatud.
Sirvi kõiki tooteid
Vaata edasiPHILIPS MASTER HPI-T PLUS 450W/645 E40 1SL/12
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Transport
Korraldame transpordi otse tootjalt või ametlikult maaletoojalt objektile – ilma vahendajateta, kiirelt ja soodsalt. Nii jõuab kaup otse allikast ehitusplatsile.
Logistika
Koondame erinevad kaubad ühisele transpordile, et tarned oleksid kuluefektiivsed ja jõuaksid objektile korraga.
Garantii
Kõigile toodetele kehtib tootja või ametliku maaletooja garantii – tagame kvaliteedi ja usaldusväärsuse igas tarnes.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MASTER HPI-T PLUS 450W/645 E40 1SL/12 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Ilma reflektorita metallhalogenidlambid E40 pirnid E40 metallhalogeniidlambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3290 90 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
473285 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 41000 lm |
| Kogupikkus | 286 mm |
| Värviesitusindeks | 60-69 (klass 2B) |
| Läbimõõt | 47 mm |
| Valgusefektiivsus | 9 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Lambi pinge | 115-135 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 445 W |
Pakend: 1 | Karp: 12 | Kaubaalus: 1008
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.