OSRAM Halogen lamp with reflector OSRAM 64337 B 48W 3200K 20×1 connecotr: female round
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 20 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Halogen lamps with reflector, current-controlled, 45…48 W
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Halogen lamp with reflector OSRAM 64337 B 48W 3200K 20×1 connecotr: female round |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2198 00 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kogupikkus | 45 mm |
| Läbimõõt | 50.2 mm |
| Värvustemperatuur | 3200 K |
| Lambi võimsus | 48 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.