OSRAM LEDinspect PRO HELI 1000 LEDIL
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
With two light functions, 57 LEDs, 10 Watt and up to 6000 Kelvin and a rechargeable 3.7V 4000mAh lithium battery, this multifunctional light has an operating time of up to 5h (high) and up to 10h (low). With the IP protection class IP44 & IK06 this spotlight has a protection against the ingress of particles with ∅ ≥ 1.0 mm and against splash water. In addition, it can be used as a power bank as 2 USB ports are integrated. This multifunctional LED work lamp in an extraordinary design with a tripod that can be extended up to 1.75m and a multidirectional head, i.e. the individual elements can be moved independently of each other, also has a non-slip and dirt-repellent surface, includes an integrated rotating hook for mounting for hands-free work and is therefore ideal as a work lamp for better illumination of engine compartments, vehicle underbodies, garages and workshops.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinspect PRO HELI 1000 LEDIL |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 3.7 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.