OSRAM BX06SA-W4F-830 SIDEPLUS115,2W24VVS1OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CBP_02.00 Product family benefits, all [calc.]: Modules are compatible with the BoxLED© mounting profile. Uniform illumination thanks to optimized elliptical lenses. Several options for quick and simple mounting: bolting or snap-in. Excellent module efficacy. Very long lifetime. CBP_01.00 Product family features, all [calc.]: Chain of 32 linear LED modules. Connected with flexible cables. Maximum length of one chain: 9.60 m. Type of protection (modules): IP66. Special robust encapsulation. Fully integrated heat sink. CBP_03.00 Areas of applicat, all [calc.]: Signage and illuminated advertising. Illumination of single and double-sided light boxes. Permanent outdoor use in enclosed light boxes. CBP_08.00 Equipment / Acces, all [calc.]: Several types of OPTOTRONIC© 24 V power supplies available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BX06SA-W4F-830 SIDEPLUS115,2W24VVS1OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-moodulid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 35 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 9600 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 115.2 W |
| Valgusvoog | 7680 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.